Губотар Маици Кошули За Мажи В Врвови На Вратот Со Еднобојни Обични Еластични Тенки Маици Со Долги Ракави

Губотар Маици Кошули За Мажи В Врвови На Вратот Со Еднобојни Обични Еластични Тенки Маици Со Долги Ракави

DEN 1.00

Достапност

Маици Кошули За Мажи V Врвови На Вратот со Еднобојни Обични Еластични Тенки Маици Со Долги Ракави Сезона : Лето. Пол : Мажи. Материјал : Полиестер. Декорација : . Должина на облека : Редовна. Должина на ракавот : Долго. Стил На Ракав : Краток Ракав. Јака : Висока Јака. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Што добивате : 1 Блуза. Лесен, Дише, Пријателски За Кожата. Фитил за влага : маица со долги ракави изработена од висококвалитетна памучна ткаенина, со одлично отстранување на влага што дише и удобно. Секојдневен Стилски : Класична кошула со тркалезен врат со џеб, редовно вклопување; Класичен дизајн со цврста боја и секојдневен моден изглед, лесно спарување со низа шорцеви или панталони. Карактеристика : Јаката Без Ознаки го намалува триењето; шевовите Со рамна брава со Висока јачина на полите, рамената и манжетните се издржливи. Прилики : нашите џебови со долги ракави маици се одлични за мажи секојдневно носење, канцелариска работа, улична мода, секојдневно на отворено, патување; Погоден за лето, пролет, fall.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката