Лето Дете Деца Бебе Девојка Цвет Фустан Чипка Тул Партија Деверуша Фустани

Лето Дете Деца Бебе Девојка Цвет Фустан Чипка Тул Партија Деверуша Фустани

DEN 255.84

Достапност

Најнови Модни Деца Бебе Девојка Фустан!!Висококвалитетна и Сосема нова 100% Главна Боја : КАКО Слика Во Моден Материјал : Чипка памуквнимание plz : .Ве молиме, љубезно погледнете ја вистинската висина и табелата со големини на вашите деца пред да купите/наддавате. Фала.Вклучен пакет : 1x Табела Со Големина На Фустан : има 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. #Летна Облека, доенчиња, детски фустани,тулдрес,мали девојчиња,фустан без Ракави,Фустани За Забави,Фустани За Деверуша,точка, деца.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката