Круг Центар Симулирани Аметист Кубни Цирконија Прстен Стерлинг Сребро Големина 10

Круг Центар Симулирани Аметист Кубни Цирконија Прстен Стерлинг Сребро Големина 10

DEN 3.33

Достапност

Круг Центар Симулирани Аметист Кубни Цирконија Прстен Стерлинг Сребро 925 Големина 10. Нашиот сребрен накит е направен од Сребро. Среброто е мешавина од висококвалитетно 92,5% или повисоко чисто сребро со легури за да додаде сила и способност да издржи време и абење. Сите наши предмети имаат Печат 925 што се однесува на Сребрената Чистота што се користела при изработката. Ве молиме Запомнете : локацијата На печатот 925 може да варира, зависи од предметот. Овој прстен е изработен од сребро 925, кое е составено од 92,5% сребро. Овој состав го прави овој прстен исклучително тежок што го прави погоден за секојдневно носење. Камен(и) : Кубна Цирконија. Обезбеден Квалитет И Испорачан Од Соединетите Држави. Доаѓа Во Кутија За Подароци Исполнета со Памук или Торба За Органза или Кадифена Кеса.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката