Дозвола за пижами за жени 5 5.00 ,Комплети За Домаќинство Со Кружен Врат Летни Пижами За Жени Жолта Големина М

Дозвола за пижами за жени 5 5.00 ,Комплети За Домаќинство Со Кружен Врат Летни Пижами За Жени Жолта Големина М

DEN 3.00

Достапност

Женската облека за спиење доаѓа во многу стилови, вклучувајќи пижами, комбинезони, ромпери и комплети. Од памучни шорцеви до свилен сатен, постојат облечени комплети за елегантни ноќи или слатки Пј За секојдневни вечери. Жените со плус големина можат да најдат удобни и секси опции со меки ткаенини и панталони со широки нозе. За летните ноќи, комбинезони без прерамки и ладни ленени парчиња се совршени. Дури И Божиќните и забавните ноќи имаат свои стилови со наметки со светки и свилени наметки. Женската облека за вежбање е изградена со градник и растеглив материјал за да ве одржува удобни за време на вежбањето. Во 2023 година, стиловите на каваи ќе бидат популарни. ПОРОПЛ нуди и пижами кои одговараат на семејството со слатки дезени како ѕвезди и цветови. Додека невестите и деверушите можат да уживаат во елегантна невестинска долна облека или свилени наметки за подготвување. Генерално, жените можат да најдат каков било стил од свечена свадбена облека до лабави клупски кошули со џебови. Круг-Вратот Пижами Домаќинство Поставува Жолта Големина М (Сад : 6). Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Големина Табела : Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Врвови Ракав : 18.5 см/7.28" Врвови Должина : 61см/24.02 "Должина На Панталони : 88.5 см/34.84". Карактеристики : Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, висока еластичност. Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. Фокусирајте се на совршена долна облека за вас. Ве прават заводливи. Служат како ноќна облека и исто така стимулативен за сексуалниот живот на паровите. Спецификации : Бои : Жолта Големина : М( САД : 6)Материјал : Сезона На Полиестер : Лето, Пролет. Пол : Жени . Повод : секојдневно. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен/Секси. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Облека за спиење. продажбата на дозвола е совршена можност да земете нова облека за спиење за жени. Со различни комплети, Пј и салон на располагање, сигурно ќе најдете нешто што го сакате. Предметите за дозвола вклучуваат отпечатоци од животни, треперлива чипка и секси шорцеви. Можете исто така да најдете памучни пижами во светло жолто или леопард печатење. Некои парчиња имаат дури и ниска цена од два долари! Ако ви требаат повеќе од една ставка, има многу дводелни комплети пижами за избор, со цени кои се движат од десет до дваесет долари. Колекцијата ПОРОПЛ нуди и пријатни панталони за пижами кои ќе ве стоплат во студените ноќи. И ако барате електронски подарок, проверете го изборот на треперливи, сјајни комплети пижами кои се совршени за секоја дама. Не пропуштајте го овој настан за одобрување со заштеда до 50% попуст.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката