Таа девојка лежеше девојки за девојки за Ноќта на вештерките, сет за екипаж и нозе, 2-парчиња, големини 4-12

Таа девојка лежеше девојки за девојки за Ноќта на вештерките, сет за екипаж и нозе, 2-парчиња, големини 4-12

DEN 1.00

Достапност

Еј Бу! Овој тематски за Ноќта на вештерките што девојчето лежеше сет на облеки од 2 парчиња е совршен за плашлива сезона. Комплетирано со пријатна џемпер на пуловер и печатени хеланки, овој комплет на облеки има кул отпечатоци од нејзиното омилено шоу на Никелодеон. Материјал : џемпер : 60% памук/40% полиестерски дрес; Хелеги : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 џемпер и 1 пар хеланки. Карактеристики на џемпери : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Графички принт. Карактеристики на хеланки : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите. Â © Виаком, сите права се задржани. Таа девојка лежеше џемпер за џемпери и хеланки облеки поставени за девојчиња.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката