Слатка пеперутка за девојчиња со подножје на куќички и џогерни облеки, сет од 2 парчиња, големини 4-16

Слатка пеперутка за девојчиња со подножје на куќички и џогерни облеки, сет од 2 парчиња, големини 4-16

DEN 0.67

Достапност

Овој сет на слатка песечка со патенти од руно и џогери е дизајниран за пријатна мекост со сладок стил. Изработен во полиестер за дишење, овој сет има мали, постелнина пеперутки на градите на Худи и на врвот на џогерите за совршен пар кој е женски и забавен. Завршете го овој совршено координиран сет со нејзиниот омилен пар патики за изглед што се повлекува заедно во ниеден момент! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. Сет вклучува : 1 руно худи и 1 пар џогери. Карактеристики на качулка : Затворање на поштенски преден; прикачен аспиратор; Мека ткаенина од руно; Детали за пеперутка во кревет. Карактеристики на џогерс : стил на влечење со врзана вратоврска; нежен допир; Детали за пеперутка во кревет. Девојките Худи и џогири поставени од слатка пеперутка.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката