Тајни богатства женски и женски плус мускулен резервоар и шорцеви, сет за пижами од 2 парчиња

Тајни богатства женски и женски плус мускулен резервоар и шорцеви, сет за пижами од 2 парчиња

DEN 1.33

Достапност

Слушајте во стил со резервоарот за спиење на Sирси Jerseyерси на тајното богатство и краток сет. Класичен изглед со удобни детали, овој резервоар за плетенка со мавта има деколте за лажичка и опуштено тркачко враќање, одговара со забавно печатење. Шорцевите имаат лесно влечење на лентата за половината со меки детали за шушкање и странични џебови за совршено вклопување. Измешајте и совпаѓајте со различни отпечатоци и графики за да создадете свој уникатен стил на спиење. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; лажички врат; без ракави; печатење на сите; Означете бесплатно за удобност. Кратки карактеристики : влечење на стилизирање со еластична лента за рафли за удобност; печатење на сите; Две џебови на страни. Пијама на резервоарот и шорцеви се поставени за жени од тајни богатства.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката