Amerelle 48rrdb tangier wallиден плоча, рокер дуплекс, леано метал, старост бронза, 1-пакет

Amerelle 48rrdb tangier wallиден плоча, рокер дуплекс, леано метал, старост бронза, 1-пакет

DEN 139.20

Достапност

Оставете траен впечаток за вашиот домашен декор кога ќе изберете amerидни плочи на Amerelle. Со огромен спектар на стилови што треба да изберете, нашите wallидови ќе бидат дефинирана карактеристика на проектите за подобрување на вашиот дом. Додадете ги нашите wallидови како украсен акцент во секоја просторија, со појавување на елементи за дизајн, како што се хардвер за кабинет, водовод и осветлување, подови, позадина и повеќе. Парови добро со ориентални, боемски, современи, еклектични, медитерански стилови. Зголемување на стилот : wallидот на Amerelle ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завршен допир на вашиот декор за дома и проекти за подобрување на домот. Нашиот широк избор на wallидови е погоден да одговара на кој било стил на декор и завршница на боја . Преодно : Создадете уникатно опкружување кое користи современи дизајни и традиционален пламен со нашите wallидови во преоден стил. Трајна вредност : Знајте дека примате издржлив, долготраен производ кога купувате amerидна плоча на Amerelle. Направено од најдобрите материјали за одржување на својата завршница со години. Wallидот на Amerelle е ефтина надградба на кој било дом . Супериорен квалитет : Amerилските плочи се направени со вас и вашиот дом во умот. Тоа се завршните допири што го прават вашиот дом посебен. Ние нудиме врвни производи што се сигурни дека ќе траат, така што вие и вашето семејство може да се фокусирате на уживање во вашиот дом . Детали за производот : Големина : 2 рокер / 1 Дуплекс wallиден стил Стил : Преоден материјал : Cast Metal Finish : Aded Bronze Dimensions : 0.25 "(L), 4.875" (W), 4.938 "(H) UL наведени, завртки и вклучен хардвер за монтирање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката