KeySmart Nanostylus - Компактен телефонски стилус ергономски и преносен - сребро

KeySmart Nanostylus - Компактен телефонски стилус ергономски и преносен - сребро

DEN 1.67

Достапност

Избегнувајте допирање на јавните екран на допир како исходи од продавници со наностилот. Ограничете ја непотребната изложеност на микроб и безбедно користете екрани. Исто така е одлично за употреба на телефон со нараквици, социјални медиуми и игри. Избегнувајте допирање на јавните екран на допир како исходи од продавници. Станете креативни и одете вирусни на социјалните медиуми. Совладајте ги омилените игри. Користете го вашиот телефон со нараквици. Лесно е да се носи на вашиот Keysmart или приврзок за клучеви. Пакет од 3.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката