Детето на моето момче на Картер, облечена облека, куќиште за кратки ракави и панталони, 3-парчиња, предме- месеци

Детето на моето момче на Картер, облечена облека, куќиште за кратки ракави и панталони, 3-парчиња, предме- месеци

DEN 3.00

Достапност

Однеси ме дома! Моето дете на Картер, новороденото бебе кардиган, поставено со каросерија е идеална облека за вашето ново бебе. Една целосна облека за една одлична цена. Тоа прави совршен подарок! Комплетот за облека со 3 парчиња вклучува : 1 каросерија, 1 пар панталони и 1 кардиган. Теловиит : екипаж; кратки ракави; Рамената се шират за лесно вклучување и исклучување; Затворање на дното. Панталони : влечење на еластична лента за половината; Заштитени нозе. Кардиган : прикачен аспиратор; Затворање на патент-фронт; ребрести манжетни и полите. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Мое дете на Картер 3-парчиња сет за бебе момче.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката