Georgeорџ Машкиот чувар на осип со долги ракави со UPF50+, до големина 5xl

Georgeорџ Машкиот чувар на осип со долги ракави со UPF50+, до големина 5xl

DEN 351.84

Достапност

Закачете десет или удрете ги падините во чуварот на осип на долгиот ракав на Georgeорџ. Совршено за да се чува покриен на плажа или базен, овој машки чувар на осип е направен во ткаенина UPF за да помогне да се заштите од сонце. Подготвени сте за скијање во зима? Пакувајте го овој врв за дополнителен слој со неговиот дизајн за брзо сушење. Убаво! Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : опремена. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина за брзо сушење; UPF 50+. Чувар на осип на мажите со долг ракав од Georgeорџ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката