Атлетски работи Стики за девојчиња за чекори, големини 2-6

Атлетски работи Стики за девојчиња за чекори, големини 2-6

DEN 511.84

Достапност

Забавно и симпатично со допир на спортски стил - Основно! Атлетските работи, патиките за девојчиња, кои можат лесно да го комплетираат нејзиниот симпатичен изглед од деновите на игралиште до семејни излети. Со без напор стил на лизгање, овие чевли на девојчиња се лесни за вклучување и исклучување, што го прави ветре да го подготви бебето во блиц. Само на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : стил на лизгање; Еластизирана преден дел за престој-вклопување. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : тркалезна пети; Јамка за влечење пред и назад. Чекори во патики за девојчиња од атлетски дела.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката