20 14 Едноставно маргаритка среќна есенска тиква полиестер во затворен отворен перница, змеј QTY 1

20 14 Едноставно маргаритка среќна есенска тиква полиестер во затворен отворен перница, змеј QTY 1

DEN 384.00

Достапност

Променете го вашиот домашен декор за сезоната на есен со Simply Daisy 20 "x 14 " Змеј Среќни есенски тикви затворени/надворешни перници од нашата колекција Flipping For Fall. Оваа затворена/надворешна перница ќе ја додаде земјната естетика на вашиот трем, палуба или внатрешен двор што сте го барале! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката