Firstime & Co. Navy Augustus Shiplap wallиден часовник, фарма, аналогна, во

Firstime & Co. Navy Augustus Shiplap wallиден часовник, фарма, аналогна, во

DEN 3.33

Достапност

Ништо не поврзува просторија заедно подобро од одличен часовник, а оној што ќе изберете да го поставите во вашиот дом треба да ги одразува вашата личност и стил. Те слушаме. Додадете прскање на крајбрежната шик во секоја просторија со нашиот Wallиден часовник на firstид и Ко. Изработено од дрво, морнарицата сино грубо дрво панели убаво се контрастираат со големите лесни за читање бели римски броеви за да му дадат на овој часовник стариот крајбрежен изглед. Со рамка од 18 ”, овој исклучителен часовник е сигурен дека ќе биде центри за привлечно око на кој било простор за живеење. Пронаоѓањето на вистинскиот часовник за да одговараат на вашиот стил никогаш не било полесно благодарение на нашиот широк спектар на решенија за време на време на време на Firstime & Co.®. Материи за големината - Нашата Firstime & Co.® Navy Augustus Farmhouse Shiplap часовник има длабочина со дијаметар од 18 ”и 2”, што го прави голема големина за кој било простор . Тоа е во деталите - овој круг часовник е изработен од дрво со потресена морнарица Боење, бели римски броеви и отворено лице. Дрвените часовници се природни производи кои имаат многу варијации во жито, боја и завршување. Секој часовник има свој уникатен изглед со рачно изработени карактеристики што може да се разликуваат малку. Тоа е одличен додаток на крајбрежниот декор на секој дом или шиплап. Закачете таму - овој часовник е дизајниран да биде обесен на идот. Не е вклучен хардвер. Започнете го - овој часовник бара 1 батерија АА за работа, не е вклучена . стил на фарма - без разлика дали се пресели во нов дом или бара подарок, направи изјава за акцент во вашата влезна врата, кујна, живеење Соба или бања со стилска и декоративна куќа и крајбрежно парче од Firstime & Co.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката