Недостатоци за девојчиња за девојчиња Училишна униформа Поло кошула за перформанси на кратки ракави, пакет со вредност, големини 4-18

Недостатоци за девојчиња за девојчиња Училишна униформа Поло кошула за перформанси на кратки ракави, пакет со вредност, големини

DEN 399.68

Достапност

Од училницата до игралиштето, таа ќе биде поставена во стил со Wonder Nation Girls School Uniform School Relef Performance Pollo, сега достапна во ексклузивни снопови со 2 пакети. Омилен кај децата и родителите, овие униформа одобрени POLO се направени од ткаенина за влага од влага од 100% полиестер. Запомнете да го измиете машината ладно овие лесно одржување, брзо суви поло, така што спортските студенти можат да бидат на пат да настапат во ниеден момент. Направени во најразлични бои одобрени од униформа, овие врвови отпорни на избледени дури и се карактеризираат со заштита од сонце за да им дадат на родителите мир на умот, додека учениците не постигнуваат голови и заработуваат А. Чудо на нација девојки Училишна униформа Поло за перформанси со кратки ракави, пакет со вредност од 2 пакувања : 100% ткаенина за влага за влага. Бесплатна удобност. Отпорни на избледени. Заштита на UPF 30. Рамна плетена јака од ребро. Плакета на копчето Y-врат. Заоблен грб полите. Машинска миење, брза сува ткаенина. Одобрена училишна униформа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката