СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ВЕРСКИ ПРИЈАТЕЛИ ПРИЈАТЕЛИ ЗА ВЕДНИЦИ ДРУГОВНА ФРАЗА КАНВАС Wallидна уметност Дизајн од Ким Ален, 13 30

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ВЕРСКИ ПРИЈАТЕЛИ ПРИЈАТЕЛИ ЗА ВЕДНИЦИ ДРУГОВНА ФРАЗА КАНВАС Wallидна уметност Дизајн од Ким Ален, 13 30

DEN 1.33

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 13 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ким Ален.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката