Назад нуркање Сликање печатење на бело дрво

Назад нуркање Сликање печатење на бело дрво

DEN 102.08

Достапност

ПРИДОБИВНИЦИТЕ НА УСЛОВИТЕ УСТ УВ со мастило на бело дрво од парчињата „Арт колектив“ Мармонт Хил се избираат со фини занаетчии за печатење „наназад нуркање“ Сликање на печатење на бело дрво : ликовна уметност УВ мастило за печатење на бело дрво од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката