Канти за складирање на ткаенини со преклопување со капаци и рачки, кутии за склопување за складирање за плакарот и полицата, 3-пакет, umамбо, сива, 12.0''x17.1''x10.4 ''

Канти за складирање на ткаенини со преклопување со капаци и рачки, кутии за склопување за складирање за плакарот и полицата,

DEN 415.84

Достапност

Мешајќи го традиционалниот стил со пригушени бои и чисти силуети, овие мислиме дека кутиите за складирање совршено се интегрираат во вашиот дом, додека сивата бамбус текстура додава освежувачки поп на шик стил. Овие кутии имаат мека неутрална ткаенина, склопувачка рамка и доаѓаат со преносни рачки за носење. Идеално е за одржување на најважните домаќинства уредни на која било полица, подот или таблета. Големината е совршена за секоја просторија во вашата куќа, канцеларија или студентски дом. Трансформирајте го вашиот простор за живеење со овие симпатични корпи исполнети со списанија, играчки, облека и ќебиња или едноставно чувајте ги материјалите за перење во близина на мијалник и фен. Карактеристики : Главен материјал : Мешавина од памук/поли. Засилените страни обезбедуваат стабилност и магацин. Кутијата може да застане и да ја задржи формата. Овозможува трајно трајно складирање. Длабоко, совршено за какви било необични предмети. Наклони рамно за да се складира кога не е во употреба. Лесен за транспорт низ домот, секоја кутија доаѓа со 2 лесни рачки за јаже на јаже за удобен зафат со целосен метал обложен пресек. Декоративни канти за складирање на ткаенини со правоаголна форма, мека флексибилна текстура и прецизно шиење. Димензии : Среден : 9.4 '' W x 12.1 '' l x 6.9 '' H. Grarm : 10.8 '' W x 15.2 '' L x 8.6 '' H. Jumbo : 12.8 '' W x 17.1 '' L x 10.4 ' 'H. Белешки : Избришете ја чистата со влажна крпа . Ве молиме, дозволете -+1 см грешка поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме, погледнете го вистинскиот производ . Додатоците и реквизитите на сликите, како што се облеката зачувана во кутиите, се користат за прикажување на сценарија за употреба само и не се продаваат заедно со нашиот производ. За жал, не испраќаме на ниту еден острови на Соединетите држави. Ние испраќаме само во Соединетите држави.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката