Девојки во боја на бојата Шерпа Худи, маица и атлетски нозе, сет на атлетизми од 3 парчиња, големини 4-12

Девојки во боја на бојата Шерпа Худи, маица и атлетски нозе, сет на атлетизми од 3 парчиња, големини 4-12

DEN 1.00

Достапност

She'll be cute and cozy all winter long in this Athletic Wear Outfit Set from RBX, complete with a plush color block hoodie, t-shirt, and leggings for a super stylish casual look she can play, loung, and exercise in. Top : Прикачен аспиратор; долги ракави; кадифен надворешен; детали за блок во боја; Еластична на полите и манжетни. Tee : Scoop вратот; кратки ракави. Панталони : повлекување; Еластична лента за половината. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активна облека Худи и хеланки за девојчиња од RBX.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката