Време и време женски рифли со високи половини за пливање на половината

Време и време женски рифли со високи половини за пливање на половината

DEN 3.33

Достапност

Суштинското дно за пливање од време и Тру, одеднаш женствено и ласкаво со прилично трим. Ова дно за пливање го комплетира вашиот совршен костим за капење - само одговара на координативниот врв и сте подготвени за забава на сонце! Исклучиво на. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : машина за перење; линија суво. Земја на потекло : Увезен?. Покриеност : полна; Висока половината?. Затворање : Повлечете се. Карактеристики : Trim Ruffle. Забелешка : Секое парче за пливање за капење се продава одделно. Време и виткање на високи половини за пливање на долниот дел од половината.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката