Чудо на нација Девојки од тексас здолниште, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки од тексас здолниште, големини 4- & плус

DEN 231.68

Достапност

Прекрасен нов тексас за неа! Wonder Nation ја ажурира својата гардероба со алтернатива на класичните фармерки со ова тексас здолниште. Изработена во тексас ткаенина за истегнување за вистинската количина на удобност, тексас здолништето на овој девојки ќе се спари добро со кој било врв што го избира. Со уникатно шиење и традиционални трими, изложениот дизајн на копче лесно додава конечен допир со искривена полите или потресени детали за забавен, гроздобер инспириран пресврт-совршен за целодневно носење и игра! Само на. Материјал : 67% памук/24% полиестер/6% рајон/2% спандекс/1% друг. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Затворање : Стил на влечење со изложено дизајнирање на копчињата. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки на ременот; истегнете тексас тело; испружено полите на темни и средни миења; потресено детали за миење на светлина. Девојно здолниште од Девојки од Wonder Nation.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката