Главни затегнати цврсти печатени хипоалергични надолу алтернативни утешиници, близнаци XL

Главни затегнати цврсти печатени хипоалергични надолу алтернативни утешиници, близнаци XL

DEN 576.00

Достапност

Додадете шик и софистициран допир на вашиот кревет со овој класичен утешител на солиден печатење на сите сезони. Направено со мека измиена ткаенина, 100% полиестерски микрофибер утешител има ултра мека и мазно чувство на рака обезбедува врвна мекост за вашата удобност. Алтернативното полнење надолу обезбедува дополнителна топлина и мекост, додека зашивањето на ватирањето продолжува да се полни. Достапно во три големини : близнаци/близнаци XL, Full/Queen и King, овој мрежен алтернативен удобник е машина што се пее за лесна нега. Главни отпадоци од цврсто печатење хипоалергично надолу. Вклучува 1 надолу алтернативен утешител. 100% полиестер микрофибер. Достапни големини : близнак/близнак XL, Full/Queen и King. Димензии на близнаци/близнаци XL : 66 „x 90“. Комплетни/кралица димензии : 86 „x 90“. Димензии на кралот : 102 „x 90“. Зашиена конструкција на кутии. Машинска миење за лесна нега. Стандард 100 од ОЕКО-Текс Сертифициран.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката