Декод 41 40 кабинет за црвено дрво, 1 парчиња

Декод 41 40 кабинет за црвено дрво, 1 парчиња

DEN 2239.84

Достапност

Decmode 41 "x 40 " Црвено дрво 30 кабинет за фиоки, 1-парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Практична, но стилска надградба што веднаш го воздигнува изгледот на вашата соба. Одржувајте зона без неред и останете организирајте со овој шик кабинет. Гроздобер кабинетот може да ги задоволи вашите потреби за складирање во вашиот традиционален стил инспириран дом без да жртвува стил. Вклучува хардвер против припивање за да се спречи вртење. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Црвениот кабинет има 30 фиоки со граница на тежина од 5 фунти. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 100 фунти. Направено во Индонезија. Ова е единечен кабинет за складирање со црвена боја. Боемски стил. Дизајниран со слободен дух шарм каде живописни нијанси, привлечни модели и чудни акценти го трансформираат вашиот простор и ја покажуваат вашата личност. Кабинетот 30-фигура е изработен од најквалитетни материјали за дрво. Одличното парче за складирање доаѓа во црвена завршница за да се прикаже смел, привлечен дисплеј. Прекрасниот традиционален акцент на кабинетот има многу адекватен капацитет од 30 фиоки за сите ваши потреби за складирање. Кабинетот мери 41.25 L x 15.88 W x 39,50h инчи и тежи 106,50 фунти. Се одликува со мали правоаголни обрасци од слотовите за фиоки. Избришете чиста со сува крпа. Направено со потресени копчиња за тркалезни фиоки. Боемски стил. Decmode 41 "x 40" црвено дрво 30 фиоки за фиоки, 1-парчиња прави совршен додаток на кој било дом.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката