Напад на сезоната на титан, машка кратка ракав графичка мета

Напад на сезоната на титан, машка кратка ракав графичка мета

DEN 632.00

Достапност

Овие удобни маички можат да ги носат и Арминс и Титаните. Серија три карактеристики Ерен, Армин и Микаса ги преживеаја махинациите на сопствената влада, додека го штитат човештвото од уништување. Не го заборавај нивниот водач Леви, кој можете да го најдете во овие нови AOT Tees. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката