Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати моделите на Бохо Торназол - злато, бело

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати моделите на Бохо Торназол - злато, бело

DEN 191.84

Достапност

Бохо Торназол, е вешто направено боемско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален ориентација на геометрискиот дизајн со тема на обрасци за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно виси. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што можат да се појават во неколку опции за големина на пистата Авенија Апстрактна wallидна уметност платно „Boho tornasol“ модели - злато, бело.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката