Womenените на Рибок Fleалеа со висок пораст за компресија со џебови. 7 ”inseam, големини xs-xxxl

Womenените на Рибок Fleалеа со висок пораст за компресија со џебови. 7 ”inseam, големини xs-xxxl

DEN 559.84

Достапност

Flexенските флексибилни шорцеви за компресија со висок пораст на Reebok со џебови се вашите нови шорцеви за теретани. Изработени од мека ткаенина за компресија на перформанси, овие шорцеви ќе ве одржат удобно за време на секоја активност. Исто така, со финиш за влага, за да ви помогне да останете кул и суви, а страничните џебови се идеални за вашиот телефон и други најважни работи. Пар со Flex Bra на Reebok (продадено одделно) за да го комплетирате сетот за појавување. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Compression Fit. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 7 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; лого еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Супер-мека, ткаенина за влага за да ви помогне да ве олади, суви и удобни; лого на левата нога; Детали за цвест. Shortsенски високи шорцеви за компресија со џебови од Рибок. 78% полиестер/22% спандекс. Грижа : Машината за перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката