Ограничена премногу девојки Пуфер јакна со аспиратор со риби од Шерпа, големини со 4-16

Ограничена премногу девојки Пуфер јакна со аспиратор со риби од Шерпа, големини со 4-16

DEN 758.40

Достапност

Сосема кул за свежо сезоната што претстои, палтото за зимска јакна на Ограничена е сè што е потребно за да го задржи удобно додека останува симпатично во трендовски дизајн на пуфери и топло постелнина. Прицврстена аспиратор со обвивка за faux sherpa. Поштенски фронт. Две странични џебови со привремено затворање. Детали за карго џебот на ракавите. Руно-обложена. Тешка тежина. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Зимски пафтер палто за девојчиња од ограничен исто така.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1119.84

Ретро изглед што совршено се спарува со сè што е во вашиот плакар, Mizzey од Бринли Ко Ова влечење на Челси Б