Малку starвезда органско бебе уникатно PK со долг ракав, кафуниски кафулисти, големина предме- месеци

Малку starвезда органско бебе уникатно PK со долг ракав, кафуниски кафулисти, големина предме- месеци

DEN 2.33

Достапност

Вашето дете ќе го сака нашето носење мали органски тела на starвезди. Сетот вклучува 5 каросерии со долги ракави со манжетни манжетни, што ви дава повеќе резервни копии и опции за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Можете да изберете да го носите сам или слоевит. Малиот сет на органски каросерии со starвезди вклучува 5 лакови со долги ракави на рамо со рамо со манжетни манжетни. Карактеристики на рамото и прилепувањето на рамената за лесно вклучување и промените во исклучување и пелена . измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени облеки во топло или ладно време . Оеко-Текс и сертифицирани сертифицирани . 100% чист органски памук . машина за миење и мачка суво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката