Означувачи за таги за отпорни на вода, за да ги означуваат тагите за торбички за патувања - Поставете

Означувачи за таги за отпорни на вода, за да ги означуваат тагите за торбички за патувања - Поставете

DEN 1.00

Достапност

Мајами Карион : Еден од најпознатите брендови за патни додатоци во Северна Америка, кој нуди висококвалитетна патничка опрема за честите флаери и истражувачи таму. Мајами Кајрон обезбедува иновативна и разновидна линија на производи што ќе го направи секое патување ветре. Посветени за спроведување на највисоките стандарди и најдобри карактеристики во нашите производи. Ознаки за багаж отпорен на вода : Брзо идентификувајте го вашиот багаж со овие светли, отпорни на вода - одлични за носење багаж, извршни чанти, торби за голф, случаи на летање, музички случаи, седишта/колички за бебиња, шетачи, скијачки опрема, торби за опрема за фотоапарати, торби за опрема за камера, торби за опрема за камера, торби за опрема за камера, торби за опрема за камера, торби за опрема за камера, торби за опрема за камера, Спортски торби, медицинска опрема и други предмети за кои е потребна етикета за идентификација. Еколошка амбалажа : Направено од рециклирана хартија и отпечатено со еколошко мастило. Направено во Кина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката