Дизајн на „Париз гроздобер колаж II“ Традиционален wallиден часовник

Дизајн на „Париз гроздобер колаж II“ Традиционален wallиден часовник

DEN 231.04

Достапност

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој крем традиционален часовник на wallидот. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој часовник во Париз Гроздобер Колаж II пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој преголем часовник е достапен во различни големини и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во круг 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 271.84

Edsell од Brinley Co додава сосема нова дефиниција на зборот сандала Со детали како 4 мм Тру удобна пена ™ Интол