Детската соба од „Ступел живот“ е како икона за велосипед, инспиративна типографија платно wallидна уметност од Регина Нувел

Детската соба од „Ступел живот“ е како икона за велосипед, инспиративна типографија платно wallидна уметност од Регина Нувел

DEN 351.84

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Регина Новел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката