2,75 Странично монтирање на пластична обвивка мерач на притисок 0- psi

2,75 Странично монтирање на пластична обвивка мерач на притисок 0- psi

DEN 157.92

Достапност

2,75 "Страничен мерач на притисок може да измери до 30 psi одлични за пумпи и димензии на водни системи : 2,75 " H x 1 "W x 2 " L материјал (и) : метал/пластичен мерач може да го измери притисокот до 30 Пси. Одлично за пумпи и системи за вода. 2,75 инчи висока за ширина 1 инчи долга 2 инчи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката