Просторен грејач на Delonghi DFH

Просторен грејач на Delonghi DFH

DEN 2399.84

Достапност

Delonghi DFH132 Space Geater, керамички, електричен, бел Delonghi DFH132 Вселенски грејач користи механизам за загревање на конвекцијата за да ве задржи топло во текот на зимите. Имаат моќна контрола на температурата со моќност од 1500 W. Електрично греење - Овозможува итно олеснување од студеното време. Восхитувачка бела боја, што го прави идеален грејач за кој било дом.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката