Русел машка и голема машка изведба на омбре, до големина 5xl

Русел машка и голема машка изведба на омбре, до големина 5xl

DEN 208.00

Достапност

Оваа перформанси ти помага да се одржувате ладно, суво и удобно со издржлива ткаенина што ја гуши пот. Лесната, пространа вклопување овозможува поголема удобност и опсег на движење, додека рефлексивните заптивки на топлина ви помагаат да бидете видливи во услови на слаба осветленост. Инженерниот омбре quакард пренесува чувство на движење додека работите надвор или само се дружите. Влага за губење. Рефлективните заптивки на топлина ве одржуваат видливи во услови на слаба осветленост. Drop Tail обезбедува продолжена должина и покриеност. 100% полиестерска вселенска боја џакард. Достапно во разновидна боја и проширени големини. Машина за перење. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката