Батерии за слушно помагало од типот Rayovac, 48-пакет

Батерии за слушно помагало од типот Rayovac, 48-пакет

DEN 3.33

Достапност

Rayovac, #1 производител на батерии за слушно помагало, сега ви носи јасна технологија за звук. Подигање на репер за иновации на производи и обезбедување постојани, квалитетни перформанси во текот на целиот живот на батеријата. Батерии за слушно помагало Rayovac Type 10, 48-пакувања : Долготрајни, загарантирани. Новата технологија за чисто звук го зголемува репер за иновации на производи. Подобрениот дизајн на ќелии обезбедува конзистентни, квалитетни перформанси во текот на целиот живот на батеријата. Подобрената формула ги намалува досадните рани тонови на батеријата и ги ограничува статичкиот и несаканиот шум. Ажурирања на производи направени за поддршка на слушни помагала со целосна работа. Перфориран пакет овозможува да се отстрани бирање за удобен транспорт. Еколошка пакет направен со рециклирани или рециклирани материјали. 4-годишна гаранција за свежина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката