Серво база за XBO One, тркачко тркало, менувач и сет на педали

Серво база за XBO One, тркачко тркало, менувач и сет на педали

DEN 3252.00

Достапност

Надградбите по пазарот веќе не се само за вашиот автомобил. Сега е и за вашето искуство со видео игри. Комплетот за четврток/Merkury комбинира TX Servo Base за Xbox One и PC, TM кожа 28 GT Wheel Add-On, Play Station 3/Play Station 4/Xbox One/PC Th8a додаток на менувачот и T3 PA-PRO 3- Педал додаток на педалот поставен од Thrustmaster, како и универзална нијанса предводена од танцување од Меркури. Со зголемена реакција и одличен звук, вашата следна трка е сигурно да се победи. TM Servo Base за Xbox One, тркачко тркало, менувач и сет на педали : Thrustmaster 4069010 TX Servo Base за Xbox One и PC : 900. Механизам со двојни појаси. 16-битна резолуција со 65.536 вредности на оската на управувачот. Внатрешна меморија и надградба на фирмверот. Копче за водич Xbox. Компатибилност на компјутер. Систем за прицврстување и кабел за напојување. Thrustmaster 4060057 кожа 28 GT тркало додаток : оригинална кожа со рачно зашиени. 11 "Дијаметар. 2 големи, секвенцијални менувачи на лопатка поставени со тркала се движат со тркалото. Вклучува целосни контроли за возење, 2 менувачи на лопатка поставени со тркала, 6 лесен пристап. Компатибилен со сите тркачки тркала на Трустмастер Т-серија. Thrustmaster 4060059 PS3/PS4/Xbox One Add-On Gearbox Shifter : 5,12 "високи брзини. Прилагодлива отпорност на менување. Позиција на плочата и ротација прилагодлива за 360. Позицијата на системот за стегање и прилагодливата на ротацијата за 360. Thrust Master 4060065 T3 PA-PRO 3-PEDAL Додаток на педали : реалистични, високи 3-стр. 2 различни позиции. Вклучува голем метален потпирач за подножје со не-лизгање. Вклучува пролетни и конусни гумени сопирачки. Компатибилни и прилагодливи со повеќето комплети за педали што се продаваат во додатоци за мотоспортот. Бројни Вградени нишки за завртки за монтирање во кокпи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката