Активната фау со активен фау со качулка на Расел, со целосна јакна, до големина 3XL

Активната фау со активен фау со качулка на Расел, со целосна јакна, до големина 3XL

DEN 368.00

Достапност

Потребна ви е активна облека со малку топлина? Го добивте! Подгответе се за следното трчање или секојдневно излегување со качулка со патент од Расел. Аспираторот за обложување на Faux Sherpa додава дополнителен слој на покриеност и топлина за да се задржи удобно додека останува активен. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. прицврстен аспиратор; Поставата за факс Шерпа. Затворање на поштенски преден дел. Долги ракави со пилиња. Странични џебови. 95% полиестер/5% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Активна јакна со качулка со целосна зип од Расел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката