Време и време, женска породилна активен пресврт предна маица

Време и време, женска породилна активен пресврт предна маица

DEN 512.16

Достапност

Трендовски фронт на пресврт го воздигнува вашиот стил веднаш со ова време и активна маица за породилно. Останете удобно за време на бременоста или пост-бебето со мека, истегната ткаенина направена за мајки. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : долги ракави. Џебови : Ниту. За жените од време и Тру.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката