Чудо нација бебе и дете девојче Француски Тери Посвети дуксери за дуксери

Чудо нација бебе и дете девојче Француски Тери Посвети дуксери за дуксери

DEN 513.44

Достапност

Забава и шарена качулка од Wonder Nation ја одржува топла и симпатична. Совршен лесен слој кога има студ во воздухот. Печатење на сите. Прикачен аспиратор. Затворање на поштенски патенти. Долги ракави. Два џебови од предната торбичка. Супер мека постава. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Полнете дуксери за дуксери за девојчиња за бебиња и девојки за мали деца од Wonder Nation.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката