Единствени поволни цени со висока видливост ноќна претпазливост, рефлексивни ленти за појас, портокалова 26x

Единствени поволни цени со висока видливост ноќна претпазливост, рефлексивни ленти за појас, портокалова 26x

DEN 227.52

Достапност

Овој рефлективен опсег е главно погоден за луѓе кои сакаат да трчаат и да велосипедизмот ноќе. Светлата ја одразуваат лентата за предупредување, што може добро да ја потсети другата страна за да избегне сообраќајни несреќи или несреќи. Еластичен опсег, со рефлексивни ленти и видливост на долги растојанија од 360 степени, може да игра предупредувачка улога во текот на ноќта, со што цело време ќе се гледате во која било временска состојба како темни/дожд/магла. Дизајн на токи, лесен за носење и отстранување, лесно може да се прилагоди со копчето, совршен додаток за тркач, пешачки, велосипедист, итн. Целата големина погоре се мери рачно, ве молиме дозволете грешка /-0,1 инчен. Единствени поволни цени со голема видливост ноќна претпазливост, рефлексивни ленти за појас Материјал : Еластичен опсег. Видливост на долги растојанија од 360 степени. Лесно за носење и отстранување. Флексибилен и лесен. Висока видливост.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката