СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Кујната слугинка Јоханес Вермеер Класично сликарство сликарство сиво врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од One1000Paintings

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Кујната слугинка Јоханес Вермеер Класично сликарство сликарство сиво врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 297.60

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : класично; Традиционален; Сликарство; Ликовна уметност; Безвременски. Дизајн со One1000 Paintings.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 751.84

Совршен бута за ладно време за да го долови вашиот уникатно смел стил Прошетајте самоуверено оваа сезон