Bandai America - Голем херој артикулирана акција фигура, мед лимон

Bandai America - Голем херој артикулирана акција фигура, мед лимон

DEN 559.52

Достапност

Bandai America - Big Hero 6 Артикулирана акција за акција, Мед Лимон - Студент по хемија во SFIT и повеќегодишно оптимистичен моден мавен, научна волшебство на Мед Лимон и брзо размислување се добредојдени средства кога нејзиниот тим доаѓа лице в лице со застрашувачки негативци. Опремена со нејзината чанта за лансирање на хем-топка, таа е подготвена за секоја злобна средба. Оваа фигура од 5 инчи е високо артикулирана и доаѓа со чанта и штанд со хем-топка. Дополнителни бројки продадени одделно! Погоден за возраст од 4 години и нагоре. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. • Bandai America - Big Hero 6 Articulatull Action Figure, Honey Lemon • Big Hero 6 : Серија инспириран стајлинг • Вклучува фигура од 5 инчи, додаток за чанти од хемија -топка и стол застани самостојно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката