Бесплатно склопување женски ракав екипаж џемпер

Бесплатно склопување женски ракав екипаж џемпер

DEN 239.84

Достапност

Не е премногу тешка, не премногу лесна, врвното мека маичка на слободното склопување е во право! Одлично како слојно парче кога има студ во воздухот, совршено стилски самостојно. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Екипаж со вметнување V-Stitch. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со должина со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ултра-мека, Тери ткаенина. Женска џемпер на екипажот од слободно собрание.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката