С. Поло Асн. Тенок фармерки за мажи

С. Поло Асн. Тенок фармерки за мажи

DEN 368.00

Достапност

Тенок вклоп и нога го прават секогаш удобниот американски поло Асн. Машки стрим тенок Jeanан, најубаво неопходно за да се спарите со омиленото копче надолу или мета. Со вистинската количина на истегнување за целиот ден удобност и машината што се мие за лесна грижа, овие брзо ќе станат главен гардероба. Тенок вклопување, тенка нога; Додадено истегнување за удобност. Стил од 5 џеб; Поштенски мува со затворање на копчињата; јамки на појас.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката