Трговска марка ликовна уметност Едноставно живеење елен Канвас уметност од Мајкл Мулан

Трговска марка ликовна уметност Едноставно живеење елен Канвас уметност од Мајкл Мулан

DEN 958.40

Достапност

Подготвени да се претставиме со презентација на безжично во различни големини, ова подготвено уметничко дело, завиткано од галерија, има елени во шумата. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката