Трпезариска маса поставена со клупи , кујна маса за 4 , природно

Трпезариска маса поставена со клупи , кујна маса за 4 , природно

DEN 3.00

Достапност

Комплетот за трпезарии за домашна трпезарија е изработен од тежок челик, висококвалитетен MDF со богата финиш од жито од дрво, стилски и издржлив. Високо-одделение за имитација на мермерни модели на горниот дел и издржлив метал обезбедуваат долготрајна издржливост и силна поддршка за тежина. Работна табела SOHO, компјутерска биро, биро за пишување или биро за студии.Табели Димензии 43.3 "L X27.6" W X29.5 "H, клупи 39.4" LX10.6 "W X17.7" H.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката