Јакна од лаванда бебе дете Поларно руно плажа

Јакна од лаванда бебе дете Поларно руно плажа

DEN 0.33

Достапност

Останете надвор и останете топло! Ова симпатично пријатно микро поларно руно палто ќе го задржи вашето дете, бебе или новороденче топло цела зима. Достапно во најразлични бои и е машина за перење. 100% поли микро поларна. 100% поли сатенска обвивка. Предни џебови и копчиња. Машинско миење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката