Се прашувам нација секојдневна патики за мрежи

Се прашувам нација секојдневна патики за мрежи

DEN 415.84

Достапност

Лесен. Дише. Удобно. Ова се карактеристиките што ќе ги сакаат во нивната чудо нација секојдневна мрежа. Одличен стајлинг и целиот ден удобност наскоро ќе ги направи овие омилени пар! Лесно вклучено/ лесно исклучување. Отпорна на лизгање на надворешната страна. Издржливи материјали.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката