Столче за торби со грав на Дизни Мини Маус, розова

Столче за торби со грав на Дизни Мини Маус, розова

DEN 423.36

Достапност

Додадете малку забава и боја во просторијата со столчето за гравчиња со грав на Дезни Мини Маус. Големина право за малите, ќе го украде вниманието на следниот плејдер. Вашето дете ќе ужива да се дружи со пријателите додека седеше на торбата со грав од софа. Забавата и функционалната преносна торба со вреќи со грав е лесно да се одржи чиста што го прави 100 проценти одобрени од мајка. Столот на Дизни може да изгледа одлично во секоја просторија и е лесен и лесно се движи наоколу. Направено е од полиестер со подлога и има заоблен потпирач за грб за дополнителна удобност и поддршка. Исто така, вклучува и светла и шарена графика на Minnie Mouse од предната страна. Се одликува со забавен и шарен дизајн со Minnie Mouse на Дизни. Место чисто. Големина право за малите на 18 "W x 18" D x 18 "H. Преносен и може да додаде прскање на боја во која било просторија. Чаир со вреќа со грав со забавна и шарена графика. Направено од полиестер со подлога.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката