Домот на „Ступел индустрии“ е местото каде стадото е фраза графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Лил Руе

Домот на „Ступел индустрии“ е местото каде стадото е фраза графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 3.33

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Рамка со големини на Giclee вклучува стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголеми : 30 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : цицач; Животно; Говеда; Крава, фарма, земја, фраза. Дизајн од Лил Руе.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката